ПОЛІТИКА ПРИВАТНОСТІ «TravelSiM»

ПОЛІТИКА ПРИВАТНОСТІ «TravelSiM»

(privacy policy)

 1. TravelSiM(далі – Компанія), здійснює оброблення персональних даних (ПД) усіх суб’єктів ПД, відповідно до чітко встановлених цілей такої обробки (у залежності від виду ПД, що обробляються) та виключно на підставі чітко вираженої, конкретної не двозначної, явної та підтвердженої згоди суб’єктів ПД.
 2. ПД – це всі та будь-які данні, що надають можливість чітко ідентифікувати суб’єкта ПД, як конкретно визначену фізичну особу. Зокрема йдеться про ПІБ, адреса, номер телефона, місцезнаходження, ІР адреса, тощо.
 3. Суб’єктами ПД – є всі та будь-які фізичні особи, що отримують послуги, знаходяться у трудових чи договірних стосунках з Компанією та добровільно передають Компанії свої ПД з метою їх оброблення будь-яким шляхом, відповідно до законодавства.
 4. Цілі обробки ПД визначаються у договорах, що укладаються з Компанією, Умовах використання її телекомунікаційних мереж, відкрито публікуються на Веб-сайті Компанії або доводяться до суб’єктів ПД іншим шляхом, перед отриманням від них згоди на оброблення ПД.
 5. Оброблення ПД без отримання чітко визначеної згоди суб’єкта ПД, або у супереч визначеної для такого оброблення мети – заборонене та в жодному випадку не здійснюється Компанією.
 6. Згода на оброблення ПД – це будь-яке вільне волевиявлення суб’єкта ПД, виражене в дії або заяві, що може бути підтверджене технічним обладнанням Компанії чи будь-яким іншим шляхом та однозначно свідчить про бажання суб’єкта ПД надати Компанії згоду на оброблення його ПД.
 7. Згода може бути відкликана чи обмежена суб’єктом ПД у тієї ж формі, що її було надано. Суб’єкт ПД на будь-якому етапі їх оброблення має право звернутися до Компанії з вимогою анонімізувати ПД, обмежити чи припинити їх оброблення. Звернення про анонімізацію, обмеження чи припинення оброблення ПД має здійснюватися у формі, що чітко свідчить про факт звернення саме від того ж суб’єкта ПД, яким було надано Згоду на їх оброблення.
 8. Оброблення ПД у Компанії здійснюється шляхом, збирання, збереження, автоматичної обробки в автоматизованих/інформаційних системах, профілювання, аналізу, обліку, іншими засобами, відповідно до законодавства.
 9. Оброблення ПД розпорядником, третьою особою чи за межами України може здійснюватися виключно за Згоди суб’єкта ПД. На розпорядника та третіх осіб, що здійснюватимуть оброблення ПД на підставі відповідних угод з Компанією розповсюджуються всі передбачені законодавством вимоги та відповідальність щодо збереження та схоронності ПД.
 10. Компанія несе усю, передбачену законодавством відповідальність за збереження ПД, наданих їй для обробки. Уся інформація, що містить ПД – є суворо конфіденційною і не може розповсюджуватися жодним чином без відповідної згоди на це суб’єкта ПД, окрім випадків прямо передбачених Законами України.
 11. У разі витоку ПД, що обробляються, Компанія зобов’язана проінформувати суб’єкта ПД та відповідальний орган державної влади (контролюючий орган країни ЄС – для суб’єктів ПД – резидентів країни – члена ЄС) у встановленому порядку.
 12. Компанія несе відповідальність за оброблення ПД у чіткій відповідності до мети обробки, інших вимог законодавства у сфері захисту ПД. У Компанії призначено посадову особу, відповідальну за захист та обробку ПД, постійно вживаються заходи, щодо підвищення ефективності процесів оброблення ПД. З приводу обробки та захисту ПД звертайтеся за адресою вул. Хрещатик, 15, Пасаж, під’їзд 11, Київ, 01001 електронною адресою support@travelsim.ua та/або телефонам: +38 (044) 223 8008 

 

 

 

Переведи свою сімкарту у цифровий формат eSiM.

Заміни фізичну ТревелСіМ Direct або Classic.

детальніше
Простий тариф $1 на 24 години Інтернету в роумінгу.

Туреччина, Хорватія, Чорногорія та інші 120 країн світу.

детальніше
ЄвроГіг - 125 грн. за 1ГБ 4G-Інтернету в Європі.

Доступний для замовлення зручний Автопакет ЄвроГіг №70.

детальніше
ВСI НОВИНИ
Безкоштовна відправка SMS
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Збереження Українського номеру
Отримати налаштування
+38 (044) 225-8008 viber telegram ІНФОЛІНІЯ