TravelSiM - Питання та відповіді

Фiнансовi питання

 • Які тарифи на вихідні дзвінки?
  Тарифи на вихідні дзвінки залежать від країни перебування і починаються з $0,25. Тарифи у 140 країнах не перевищують $1,00. У кожній країні діє єдиний цілодобовий тариф на вихідні дзвінки в будь-якому напрямку, в т.ч. до України. Виключення – країни з екстра-тарифом.
 • Що таке країна з екстра-тарифом?
  Є невелика група країн (у більшості достатньо екзотичних), які мають екстра-тариф. Якщо Ви дзвоните з картки ТревелСіМ в країну з екстра-тарифом, то до вартості вихідного дзвінка додається значення екстра-тарифу. Наприклад, дзвінок з Росії (вихідні дзвінки $0,45) в Алжир (країна з екстра-таріфом $0,15) коштуватиме $0,60 ($0,45+$0,15) за хвилину.
 • Чи вигідно дзвонити з картки ТревелСіМ на іншу картку ТревелСіМ?
  Якщо абонент ТревелСім перебуває в країні з безкоштовними вхідними - вихідний дзвінок на іншу Тревелсімку (де б вона не знаходилась, в т.ч. в Україні) коштує лише $0,25.
  Звертаємо Вашу увагу, що ці тарифи дійсні також для номерів TravelSіM GSM-1900 (США/Канада/Мексика/Пуерто Ріко) на території всіх країн з безкоштовними вхідними дзвінками, за винятком  Мексики.
 • Скільки коштує дзвінок на картку ТревелСіМ з України?
  Картка ТревелСіМ має Балтійський номер (+37). Для абонентів Укртелекому, що дзвонять на картку ТревелСіМ з України, вартість дзвінка складатиме $0,52 у бізнес-час та $0,42 в небізнес-час (за тарифами НКРЗ та станом на 01.11.2012). Про тарифи на дзвінки з мобільних телефонів або з інших операторів, наприклад, IP-телефонії, необхідно дізнаватися безпосередньо у самих операторів.

<< повернутися до роздiлiв
Простий тариф $1 на 24 години Інтернету в роумінгу.

Починає діяти на номерах TravelSiM Classic (+3725) з 1 червня 2020 р.

детальніше
eSiM - цифрова сім-картка вигідного роумінгу.

Скачується в телефон он-лайн другим тарифним планом.

детальніше
ЄвроГіг - 125 грн. за 1ГБ 4G-Інтернету в Європі.

Доступний для замовлення зручний Автопакет ЄвроГіг №70.

детальніше
ВСI НОВИНИ
Безкоштовна відправка SMS
Безкоштовні дзвінки з сайту на ТревелСім
Тревел Шоп - замовлення продукції
Поповнити рахунок
Збереження Українського номеру
Отримати налаштування
+38 (044) 225-8008 ІНФОЛІНІЯ