26/10
2009

Акція! Подорожуйте і заробляйте вдвічі більше миль!

Компанія Міжнародні Авіалінії України пропонує користувачам вигідного роумінгу TravelSiM заробити ще більше бонусних миль при реєстрації в програмі лояльності "Панорама Клуб". Відтепер ви можете заробити 200 миль лише за підключення до послуги! Плюс до того ви заробите одну милю за кожну хвилину вхідних і вихідних дзвінків з вашого мобільного телефону, користуючись TravelSiM-кою.

Зареєструйте свій номер учасника програми "Панорама Клуб" та номер сім-картки на сайті www.mobilemiles.com/utt – і отримайте всі переваги вигідних тарифів та легкий спосіб заробляти бонусні милі у програмі "Панорама Клуб".
*Акція "200 бонусних миль" діє з 1 жовтня до 31 грудня 2009 року.

Право одержати акційні милі мають лише ті мобільні номери, з яких будуть здійснені дзвінки у вказаний період.
Програми накопичення бонусних миль.

Користувачі послуги передплаченого роумінгу TravelSiM можуть заробити милі (або поінти) на власних телефонних розмовах. За хвилину вихідного дзвінка з номеру TravelSiM користувач одержує 1 милю. Також одна миля зараховується й за кожну хвилину вхідного дзвінка, навіть безкоштовного.

Як це працює?
Все, що необхідно для накопичення миль – це зареєструватися на спеціальній сторінці. В разі, коли Ви вже є учасником наведених бонусних програм, просто додайте свої номери TravelSiM до свого облікового рахунку. Для цього необхідно вказати номер клубної карти, прізвище та телефонний номер TravelSiM.

Зважте, за реєстрацію в програмі Ви одержуєте одразу 100 миль!

Програма накопичення бонусних миль "Mobile Miles" надається компанією "Travelling Connect" та дозволяє накопичувати бонусні милі в різноманітних програмах лояльності. Зокрема, приймати участь можна в програмах "Lufthansa", "AirFrance/KLM", "Brussels Airlines", "American Airlines", "Singapore Airlines", "Hilton HHonors", "Marriott Rewards", тощо.
Для українських користувачів TravelSiM найзручнішою буде участь: у програмі "Міжнародних Авіаліній України" - "Панорама Клуб" або у програмі "АероСвіту" - "Меридіан". Більш детальну інформацію щодо спільної програми можна дізнатися на сторінках "Mobile Miles".

Як зареєструватися?

  1. Перейдіть на стартову сторінку "Mobile Miles".
  2. Оберіть програму лояльності, учасником якої Ви є. Увага! Один номер ТревелСіМ можна зареєструвати лише в одній програмі.
  3. Заповніть анкету, вкажіть номер клубної картки, прізвище, номер ТревелСіМ та адресу електронної пошти.
  4. Незабаром на Вашу електронну адресу надійде повідомлення про реєстрацію.

Більш детальну інформацію щодо програми "Панорама Клуб" можна дізнатися на сторінках "Міжнародних Авіаліній України", а щодо програми "Меридіан" можна дізнатися на сторінках авіакомпанії "АероСвіт"

13/12/2023
Важливо! Мережа Vodafone відкрита для абонентів ТревелСіМ! Реєстрація в мережі автоматична!
22/11/2023
Про вигідний Інтернет та безпеку на дорозі в Скандинавії Норвегія, Данія, Швеція та інші країни.
25/07/2023
Нові великі Інтернет-пакети на 5, 10 та 20 Гігабайт! Діють у 36 країнах на номерах ТревелСіМ Direct та eSiM