01/09
2008

Mobile Miles

Як це працює?

Все, що необхідно для накопичення миль – це зареєструватися на спеціальній сторінці. В разі, коли Ви вже є учасником наведених бонусних програм, просто додайте свої номери TravelSiM до свого облікового рахунку. Для цього необхідно вказати номер клубної карти, прізвище та телефонний номер TravelSiM.

Зважте, за реєстрацію в програмі Ви одержуєте одразу 100 миль!

Програма накопичення бонусних миль "Mobile Miles" надається компанією "Travelling Connect" та дозволяє накопичувати бонусні милі в різноманітних програмах лояльності. Зокрема, приймати участь можна в програмах "Lufthansa", "AirFrance/KLM", "Brussels Airlines", "Hilton HHonors", "Marriott Rewards", тощо. Для українських користувачів TravelSiM найзручнішою буде участь: у програмі "Міжнародних Авіаліній України" - "Панорама Клуб" або у програмі "АероСвіту" - "Меридіан". Більш детальну інформацію щодо спільної програми можна дізнатися на сторінках "Mobile Miles".

Як зареєструватися?

  1. Перейдіть на стартову сторінку "Mobile Miles".
  2. Оберіть програму лояльності, учасником якої Ви є. Увага! Один номер ТревелСіМ можна зареєструвати лише в одній програмі.
  3. Заповніть анкету, вкажіть номер клубної картки, прізвище, номер ТревелСіМ та адресу електронної пошти.
  4. Незабаром на Вашу електронну адресу надійде повідомлення про реєстрацію.
13/10/2021
Графік роботи офісів ТревелСіМ на свята Центральний офіс не працює 14, 15, 16 та 17 жовтня.
04/08/2021
Пакетний 4G-Інтернет - 1000 МБ лише за $5 Діє у країнах Європи.
09/07/2021
Улюблений Гігапакет 1000 МБ за $5 відтепер з автопролонгацією! Діє у Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Кіпрі, Латвії, Литві, Норвегіі, РФ, Фінляндії, Швеціі.