28/07
2017

Інтернет у Туреччині - лише 1 цент за 1 MB!

Шановні абоненти!

(1) Інтернет у Туреччині - лише 1 цент США за 1 MB!

Новий Інтернет-пакет №51 Turkish Online, великий обсяг трафіку - 2000 MB лише за $20,00 доступний для замовлення з 31.07.2017 р.

Активація Пакету: *146*941*51#

Перевірка статусу Пакету: *146*942*51#

Відключення Пакету: *146*940*51#

Термін дії пакету: 30 днів. Інтервал тарифікації: 100 Kb. Номер пакету: 51.

Пакет Turkish Online доступний для замовлення виключно на сім-картах TravelSiM Online (+3728).

Обов’язкове налаштування точки доступу:
Параметр: Значення:
APN / Точка доступу: apn

Також для замовлення доступні інші Інтернет-пакети тут.

Як це працює?
1. Після активації послуги за допомогою USSD-запиту *146*941*51# Ви отримаєте повідомлення "DATA package activated for ... USD".
2. Вартість пакету одразу в повному обсязі знімається з балансу Вашої ТревелСімки і не може бути повернена (навіть якщо Ви зробили запит на Активацію Послуги в країні, в якій послуга не надається). Будь ласка, будьте уважні!
3. Ви можете використовувати Інтернет протягом терміну і в межах обсягу відповідно до умов пакету.

4. При завершенні пакету по об’єму або тривалості, Ви можете знову замовляти його необмежену кількість разів. Баланс списується з сім-карти в момент замовлення, і пакет відразу починає діяти.
5. Ви можете в будь-який момент дізнатися, скільки трафіку Ви використали в межах доби та скільки часу залишилось до кінця дії пакету за допомогою USSD-запиту *146*942*51#.

Додаткові умови:

1. В разі закінчення терміну дії пакету або перевищення трафіку - тарифікація наступних з'єднань продовжується за звичайними тарифами.
2. Якщо Ви не використали весь трафік пакету протягом терміну його дії - залишки трафіку не переносяться і не можуть бути далі використані. Кошти за невикористані данні на баланс не повертаються.
3. Для початку використання нового Інтернет пакету необхідно почати нову сесію, тому рекомендуємо перезавантажити Ваш апарат.
4. На одній ТревелСімці може бути одночасно активовано лише один Інтернет-пакет.
5. Ви можете замовити новий Інтернет-пакет по закінченню обсягу наданих данних, без залежності від закінчення строку дії пакету.

(2) Можливо, Ви потребуєте небагато Інтернету або, навпаки, Вам не потрібні обмеження? В такому випадку пропонуємо ЄвроІнтернет з помегабайтним тарифом 1,9 цента США/1МБ. Його потрібно активувати за $1, після чого цей тариф буде діяти в Туреччині та ще в більш ніж 30 країнах цілий рік! Як активувати ЄвроІнтернет.

Замовити ТревелСімку з доставкою, підбором гарного номеру або поповнення на номер, Ви можете через наш зручний сервіс ТревелШоп.


Бажаємо приємної подорожі, залишаємось завжди на зв'язку!
ТревелСіМ Україна.

Цілодобова служба підтримки: +38 (044) 225-8008

Цей сайт розміщується за межами України. На сайті вказані тарифи естонського мобільного оператора.