04/01
2008

Відкрито доступ до доцільної додаткової послуги "Мобільний Перекладач"

Відтепер українські користувачі послуги передплаченого роумінгу ТревелСІМ можуть одержати допомогу в закордонних поїздках щодо перекладу з англійської мови. Коли необхідно з’ясувати маршрут у водія таксі, проконсультуватися щодо стану здоров’я в лікарні або дізнатися про особливості меню в ресторані більше тисячі професійних перекладачів допоможуть перекласти розмови абонентів ТревелСІМ з їхніми безпосередніми співрозмовниками на будь-які теми: побут, бізнес, медицина, тощо. Переклади можливі з англійської на одну з 157 мов Світу, в т.ч. українську та російську та у зворотному порядку. Послуга доступна цілодобово, без вихідних та святкових днів. Користування послугою відбувається за спеціальним екстра-тарифом $1.69 за хвилину обслуговування. Це дійсно революційна та доречна послуга у закордонній подорожі.

Як це працює?

 1. Для доступу до послуги Мобільного Перекладу просто наберіть з номеру ТревелСІМ +372991 або *146*00372991#
 2. Після цього Ви отримаєте вхідний дзвінок (як зазвичай при вихідних дзвінках у ТревелСІМ).
 3. Після відповіді оператора на Ваш виклик вкажіть на яку саме мову буде необхідний переклад.
 4. Вас переключать на безпосереднього перекладача обраної Вами мови.
 5. З цього моменту Ви можете повідомити перекладачу необхідні до перекладу фрази або питання, далі передаєте трубку Вашому співрозмовнику і перекладач передасть Ваші фрази обраною мовою, вислухає відповідь співрозмовника та після повернення Вам трубки перекладе її Вам. В такому режимі Ви можете спілкуватися доти, доки Вам це буде необхідно.
 6. Після розмови Ви можете подякувати перекладачеві та просто повісити трубку.

Що ще необхідно знати про послугу Мобільного Перекладу:

 1. Щомісячні платежі – відсутні.
 2. Відсутня необхідність активації послуги – вона доступна всім абонентам.
 3. Відсутні мінімальні платежі – сплачуються лише дзвінки на номер послуги.
 4. З’єднання з перекладачем відбуваються за секунди.
 5. Наразі в парі мов одна з них має бути обов’язково англійською. Тобто переклади, наприклад, з німецької на італійську не надаються. Таким чином для людини, яка знає лише одну мову переклад можливий лише на/з англійську мову, чого, втім, цілком достатньо для спілкування у переважній більшості світових курортів або для ведення ділових переговорів. В разі знання англійської мови людина може скористатися перекладом на/з велику кількість мов, зокрема, поза туристичними маршрутами.
 6. Екстра-тариф $1.69 завжди додається до вартості вихідного дзвінка у відповідній країні перебування.
04/08/2021
Пакетний 4G-Інтернет - 1000 МБ лише за $5 Діє у країнах Європи.
09/07/2021
Улюблений Гігапакет 1000 МБ за $5 відтепер з автопролонгацією! Діє у Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Кіпрі, Латвії, Литві, Норвегіі, РФ, Фінляндії, Швеціі.
14/06/2021
4G-Інтернет в Албанії - $1 на 24 години! З 16 червня ще більше трафіку за умовами Простого тарифу.
02/03/2021
1000 МБ усього за $5 на Кіпрі! А також у Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Латвії, Литві, Норвегії, РФ, Фінляндії, Швеції.